Newsletter
  • Podělte se o pozitivní zkušenost z naší spolupráce a doporučte nás Vašim známým a přátelům:
 Události
 Novinky
05.01.2016 - Spuštění našeho nového portálu.
 
05.01.2016 - Editovat nebo přidávat více novinek můžete v sekci Moduly v modulu Novinky.
 Kontakt
Wonky s.r.o.
  Varšavská
  120 00   Praha
  tel.: +420
 

Mobilní obrábění

MOBILNÍ  OBRÁBĚNÍ

Dovolte nám představit speciální práce, mobilní obrábění, které realizujeme se svým zahraničním partnerem.  Ukážeme Vám průřez všemi druhy a možnostmi.

Stroje, které používáme  pro naše služby jsou mobilní, přenosné a pro různé druhy použití. Hlavními našimi zákazníky jsou firmy z oblasti  oceláren, těžkého průmyslu, opravny a stavby lodí, výrobci různých nádob, elektrárny a chemický či petrochemický průmysl.Společnost má více jak 25ti leté zkušenosti v tomto oboru.

Vzhledem k tomu, že firma vlastní celou škálu různých strojů a nástrojů, je Vám schopna provést práci přímo u Vás. To je hlavní důvod, proč Vám nabízíme naše služby, které Vám ušetří hlavně práce s demontáží, dopravou, sníží náklady a hlavně minimalizují značnou ztrátu výrobního času.

Nabízíme naše služby po celém světě do všech oblastí průmyslu.  Nejčastěji realizované práce jsou např.soustružení, frézování, vrtání a broušení. Tyto práce jsou nejčastěji prováděny na tepelných výměnících, nádobách, potrubních rozvodech a tělesech čerpadel. Díky široké škále různých strojů, mobilních, standartních i speciálních a vysoce kvalifikované pracovní síle jsme schopni Vám vyřešit i ty nejsložitější problémy.

 

Opracování přírub

Vlastníme celou škálu strojů na opracování ploch přírub v průměrech od 0 do 6500mm a tím jsme schopni vybrat ten nejvhodnější stroj. Stroje jsou poháněny pneumaticky nebo hydraulicky.

C:\Users\Vasek\Desktop\Výstřižek.PNG

 

Frézování

V tuto chvíli vlastníme několik různých strojů, 2D a 3D, umožňujících opracovávat šířku do 250mm a v délce 1800mm bez nutnosti přemísťování stroje, ale můžeme opracovat i větší plochy.

Všechny tyto stroje jsou poháněny pneumaticky nebo hydraulicky.

C:\Users\Vasek\Desktop\Výstřižek.PNG 2.PNG


Vrtání

Tyto stroje jsou schopny vrtat průchozí otvory, slepé otvory a řezat závity. Jsou poháněny pneumaticky nebo hydraulicky.

C:\Users\Vasek\Desktop\obr.3.PNG

C:\Users\Vasek\Desktop\obr4.PNG
Souosé vrtání

Nyní Vám budeme prezentovat multifunkční stroje. Tyto stroje jsou určeny pro opravy opotřebených nebo poškozených otvorů. Tyto stroje jsou navrženy tak, že nejprve je proveden návar a pak vyvrtání. Jsme tak schopni opravit otvory na původní rozměr. Takto jsme schopni opravit otvory od průměru 35mm do průměru 700mm. Tyto stroje jsou poháněny elektricky.